Освітяни Нової Каховки відкрили цикл передноворічних зустрічей з міським головою

Із  року в рік у Новій Каховці продовжується чудова традиція – зустрічі міського голови Володимира Коваленка з різними трудовими колективами. Змінюються теми й проблеми, змінюється формат, з’являються нові учасники і гості. Та незмінним лишається одне – щирість, теплота та душевна атмосфера, що наповнює такі зібрання напередодні улюблених всіма й чарівних зимових свят. Цикл зустрічей цього року відкрили 26 грудня працівники освіти – директори ЗНЗ та позашкільних освітніх закладів.  Як завжди – енергійні, позитивні та  ініціативні – педагоги  ділилися своїми враженнями, розповідали про досягнення, якими увінчався минулий рік, говорили про плани на майбутнє.

«Ніколи не приховую своєї прихильності до навчальних закладів. І мета нашої сьогоднішньої зустрічі  проста і зрозуміла –  найперше хочу подякувати вам за те, що  цей  рік освіта прожила добре. Це результат того, що ми знаємо, чого ми хочемо. Якщо наші думки у чомусь не співпадають –  шукаємо спільну думку, єдиний вихід. Радію, що ви співпрацюєте з депутатським корпусом, виконавчим комітетом. Бюджет наступного року прийнятий. З погляду функціонування освітніх закладів – він передбачений до копієчки. Дякую за розуміння, плідну працю, досягнення. Хочу, аби цей міцний фундамент наших взаємовідносин був міцним, і не похитнувся у будь-яких ситуаціях створеними життєвими обставинами».

Як зазначила начальник відділу освіти Оксана Якубова, це був особливий рік для освітян, адже вперше  вони працювали самостійно у фінансовому плані. «Було багато сумнівів і вагань – чи впораємося. Але всім вдалося це зробити. Було складно. Та всі 14 керівників із завданням впоралися. Ми змогли заощаджувати, в нас є премія, збільшена щорічка, поповнюється матеріально-технічна база. Тож упевнено можна сказати: рік, що минає був для освітян був вдалим. Дякую усім, хто допомагав нам», – наголосила Оксана Олександрівна.

Окремим приємним моментом зустрічі стало нагородження керівників  школи №1 та №3 Олени Зуйко та Ірини Дубас.  Нещодавновони  представляли свої навчальні заклади на міжнародному форумі «Сучасний стан освіти і науки в Україні.
Стратегія розвитку», який відбувався у столиці. Вони гідно представили Нову Каховку   серед освітян та науковців всієї країни. Ірина Петрівна та Олена Миколаївна  нагороджені медалями та грамотами за високі професійні здобутки у вихованні та навчанні молодого покоління від  народного депутата Олександра Марченка. Крім того, з Києва директори привезли книгу «Науковці та освітяни України», на сторінках якої знаходиться інформація про 1 і 3-ю школи та здобутки їхніх колективів і учнів.
На цьому нагороди та сюрпризи не завершилися. В якості  новорічних  презентів освітяни подарували сувеніри Володимиру Івановичу, його заступнику – куратору освіти – Володимиру Сироватці та Оксані Якубовій.  А мер вручив кожному пакунок із солодощами. Директор ДЮСШ Петро Бойко  отримав солодощі і для своїх підопічних-спортсменів.