Освітяни Нової Каховки взяли участь у ІІІ Львівському фестивалі гуманної педагогіки

Вчителі ЗОШ №7 (директор Л. Грішагіна) Брусенська О., Романенко І., Ніколайчук І., Кисіль І., Малинова Н., Романюк Г. відвідали ІІІ фестиваль гуманної педагогіки «Як любити дітей», який відбувся нещодавно у Львові.  Лейтмотивом фестивалю були слова Я. Корчака «Люби свою дитину будь-якою: неталановитою, невдахою, дорослою, спілкуючись з нею – радій, бо дитина – це свято, яке поки що з тобою».

В  ході фестивалю вчителі взяли участь у пленарних засіданнях, де  прослухали виступи: С.Крука- віце-президента  Міжнародної асоціації громадських об`єднань «Міжнародний Центр гуманної педагогіки», президента Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації Гуманної Педагогіки; В. Бак- голову Артемівського Центру Гуманної Педагогіки та інших провідних спеціалістів у галузі Гуманної Педагогіки. Відвідали майстер-класи «Усе починається з любові», «На крилах душі» «Педагогіка розвитку серця» та інші.

В рамках фестивалю для вчителів були проведені екскурсії історичним центром міста «Львів крізь століття», до музею етнографії та художнього промислу, музею вишитих ікон, Національного музею ім. А. Шептицького,  які справили незабутнє враження.

Участь у фестивалі збагатила  сумісний пошук педагогів і подарувала  радість спілкування з колегами в утвердженні ідей гуманної педагогіки.