Освоєння коштів Дорожнього фонду на місцеві дороги: Херсонщина пасе задніх

За відомостями, які навело Міністерство інфраструктури України, станом на 1 жовтня Херсонська область потрапила у п’ятірку областей, де найменше освоїли коштів на ремонт доріг місцевого значення. 

“Лідери” у цьому питанню такі: Луганська область – 32%, Тернопільська – 33%, Херсонська – 37%, Закарпатська – 38%, Миколаївська – 39%.

Більш за всіх освоїли коштів у Хмельницькій області – 100%, у Львівській – 97%, у Черніговській та Вінницькій областях – по 95%., Харківська – 87%.

Нагадаємо, на Херсонщину на 3 571 км доріг місцевого значення було виділено із держбюджету 345,1 млн. грн. Тобто, на 1 жовтня було використано лише 127,7 млн. грн.

Чи встигнуть за три місяці на Херсонщині саме на ремонт і будівництво доріг використати 217,4 млн. грн., що залишились з державної субвенції, це питання поки без відповіді.

Дуже не хочеться, щоб знову, як це вже було неодноразово при всіх владах, гроші платників податків  під осінніми дощами “закатувалися” в дороги під виглядом укладки асфальту “за новою технологією”…