ОВК №184 утворила 188 дільничних виборчих комісій

Для проведення голосування на проміжних виборах народного депутата по округу №184 окружна виборча комісія утворила 188 дільничних виборчих комісій. Про це повідомляє «Суспільне» з посиланням на громадську мережу «Опора».

За даними «Опори», загальна кількість членів дільничних виборчих комісій – 2176, з них 712 – включено за поданням голови ОВК.

Відзначено, що найбільше членів комісії подала фракція ВО «Батьківщина» – 188. Таку ж кількість подано і від кандидата у нардепи Геннадія Лагути (партія Ігоря Колихаєва «Нам тут жити»). Їхні представники будуть у кожній дільниці на окрузі.

Трохи менше, по 186 членів, – у кандидата у нардепи Сергія Козира фракції «Слуга народу» та кандидатки від партії «Миколаївці» Тетяни Лазарєвої. У фракції «Європейська солідарність» – 185 членів. Кандидат Сергій Матвійчук від «Команди Симчишина» подав 182 члени. Кандидатка Катерина Одарченко (представниця «Національної платформи») має 134 члени комісії. Найменше – у кандидатів Ігоря Токовенка («Народовладдя») – 20 та Максима Негрова (Європейська партія України) – 9.

Також окружна комісія розподілила керівні посади. Найбільше голів, заступників та секретарів отримали фракція ВО «Батьківщина» та кандидат Геннадій Лагута – по 73, Тетяна Лазарєва – 72, фракції «Європейська солідарність» і «Слуга народу», а також Сергій Козир – по 71. Сергій Матвійчук отримав 69 керівних посад, а Катерина Одарченко – 51. Найменше отримали Ігор Токовенко – 7 та Максим Негров – 3.

Під час формування дільничних виборчих комісій ОВК виявила 7 кандидатур, які подані одночасно двома суб’єктами подання.