Оздоровча кампанія-2016 триває. Як відпочивають дітлахи Нової Каховки ?

За програмою оздоровлення та відпочинку дітей з міського бюджету в 2016 році для надання послуг оздоровлення було виділено  187,1 тис. грн. Це дало змогу оздоровити 50  дітей пільгових категорій із них: 25 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 19 дітей учасників антитерористичної операції та 6 діток, зареєстрованих, як внутрішньоперемішені особи.

 З 27 червня по 17 липня в  дитячо-оздоровчому таборі «Прибрежний» (смт. Лазурне), який знаходиться на березі Чорного моря, відпочивала друга зміна дітей. Прибувши до табору,  вони були розподілені на 3 загони відповідно до своїх вікових категорій: у першому загоні перебували діти віком від 7 до 13 років, у четвертому – діти віком від 13 до 16 років, у чотирнадцятому –  діти від 10-14 років. Протягом оздоровчої зміни, яка триває  21 день, діти отримували п’ятиразове  збалансоване харчування з урахуванням усіх необхідних норм.

Під час перебування у таборі, дітлахам не було часу нудьгувати, адже на території «Прибрежного» розташоване футбольне поле з газонним покриттям, 2 міні-футбольних поля, бігова доріжка, 2 волейбольних майданчика, майданчик для тенісу настільного, гімнастична стінка, комп’ютерний клас, кінотеатр, гуртки з мистецтва орігамі та петриківського розпису.3qtzEiBi0Q8

В перші дні перебування у таборі футбольна команда 14 загону посіла І місце з футболу і була народжена грамотою та солодкими подарунками від оздоровчого закладу. На бігових доріжках проводилася естафета «4х100».  1 загін зайняв ІІІ місце і був нагороджений дипломом.   Під час змагань з легкої атлетики (біг на дистанцію 300 м) новокаховчанин Данило Овдієнко (14 загін) показав найкращий результат та посів І місце. Анастасія Юрченко (14 загін) брала  участь у змаганнях зі стрибків у довжину і завоювала І місце.

Діти з Нової Каховки не тільки показали усім, що вони  полюбляють спорт та ведуть активний спосіб життя, але й продемонстрували, що самостійно вміють підтримувати чистоту і порядок у своїх кімнатах. Три тижні поспіль у конкурсі «Найчистіший загін» перемагали  1 і 14 загін, серед двадцяти інших.    Кожного вечора діти разом із вожатими брали участь в концертних програмах, де займали призові місця.

– 14 загін у конкурсі малюнків «Ми-діти твої, Україно!» здобув Гран-прі;

– «Танці з вожатими»  – 1 загін посів І місце;
– «Казка на ніч» -1 загін посів ІІІ місце;
– «Вгадай мелодію» -1 загін І місце;
– квест «Галопом по Прибрежному» -ІІ місце 14 загін;
– «Представлення професій» -ІІІ місце 4 загін.

Крім того,  4 загін посів І місце у конкурсі «Водний фонтан»; 1 загін посів І місце в конкурсі фігур з піску «Знаки зодіака».

У конкурсі «Голос Прибрежного-2016» здобула перемогу Єлизавета Каратаєва, яка має статус дитини внутрішньопереміщених осіб.

Під час відпочинку, звичайно ж, діти купалися, дихали морським повітрям, засмагали. На останньому вечірньому вогнику дітлахи разом зі  своїми вожатими ділилися враженнями про незабутнє літо, співали пісні, спілкувалися. INqKRwNN6DE Діти та їх рідні висловлюють слова щирої вдячності за надання послуг оздоровлення та за чудово проведений час у таборі «Прибрежний» на морському узбережжі міському голові Володимиру Коваленку, депутатському корпусу та  відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради (Н. Таран).
11SRTEiCdJsiE alvNdFLrNjI r3MRT7SuH54