Озеленення території Новокаховської ОТГ

Рішенням міської ради від 17 грудня 2020 року №106 затверджено кошторис міського фонду охорони навколишнього природного середовища на 2021 рік.

Відповідно до міської програми «Екологія-2023» на заходи з озеленення в поточному році передбачено виділення 100 тис. гривень коштів природоохоронного фонду для придбання та висаджування саджанців молодих дерев та кущів в кількості 1300 одиниць.

Значну кількість придбаних саджанців планується передати об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельним кооперативам для озеленення прибудинкових територій та бюджетним організаціям міста для озеленення власних закладів з наступною відповідальністю за їхнім доглядом та поливом. У зв’язку із розширенням Новокаховської міської територіальної громади частина саджанців буде передана для озеленення населених пунктів старостинських округів.

На об’єктах загального користування (парки, сквери, газони проїжджої частини вулиць тощо) висаджування та догляд насаджень буде здійснювати КП «НК Екосервіс». Місця висаджування цих насаджень будуть визначатись фахівцями виконавчого комітету та комунального підприємства у лютому поточного року.

Виконавчий комітет звертає увагу голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів про необхідність надання до відділу комунального господарства інформації щодо потреби в саджанцях дерев та кущів, необхідних для озеленення території.

Екологічна інспекція