П’яна матір загубила дитину і заявила в міліцію про її викрадення

УМВС

Сьогодні до міліції Нової Каховки звернулась жінка і повідомила про викрадення її дитини, – повідомляє прес-служба облУМВС. 

Увесь особовий склад міськвідділу було піднято по тривозі. У місті ввели план «Перехват». Міліціонери перевіряли усі підвали та горища поблизу місця зникнення дитини. Інформація про зникнення дитини була передана також нарядам патрульної служби. Через годину дівчинка знайшлася у лікарні.

Вранці до міліції зателефонувала 32-річна місцева жителька. Вона розповіла, що пішла на вулицю виносити сміття разом зі своїми маленькими дітьми. Коли повернулася додому виявила, що її 4-річної доньки немає вдома. Матір вибігла на вулицю і побачила як донька сідає у невідомий автомобіль.

Орієнтування на автомобіль передали усім екіпажам державтоінспеції Нової Каховки та сусідніх районів області. Тим часом оперативники опитували жителів навколишніх будинків. Приблизно через годину до міліції зателефонували з лікарні і повідомили, що на теріторії закладу ходить маленька дівчинка. Дорослих поруч з нею немає. Виявилось, що це та сама зникла дитина.

Як встановили оперативники, матір забула дитину на вулиці. Так як перебувала у стані алкогольного спяніння. Самотню дівчинку побачив водій автомобіля, якій проїжджав по вулиці. Він разом з пасажиром забрав дитину і привіз її до лікарні.

-Дівчинка вже вдома, з нею усе гаразд. Її матір буде притягнена до адміністративної відповідальності за статтею «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей», – зазначив в. о. начальника Новокаховського МВ УМВС Дмитро Кудренко.

СЗГ УМВС