П’ятеро активістів присвятили річниці Незалежності 55-и денну експедицію вздовж Дніпра

П’ятеро активістів присвятили річниці незалежності 55-и денну експедицію вздовж Дніпра

 До 25 річниці Незалежності України відбудеться пішохідна туристсько-краєзнавча експедиція «Ріка життя». За 55 днів її учасники подолають 1100 кілометрів, перетнуть 8 областей та завітають до 20 міст України.

Розпочалась експедиція 2 липня з місця, де Дніпро перетинає кордон України – біля села Кам’янки Ріпкінського району Чернігівської області. Далі через міста Славутич, Київ, Канів, Черкаси, Чигирин, Світловодськ, Кременчук, Кам’янське, Дніпро, Запоріжжя, Нікополь, Нову Каховку, Херсон та інші населені пункти вздовж Дніпра, до села Рибальчого Голопристанського району Херсонської області, де експедиція закінчиться 24 серпня 2016 року – у День Незалежності України. Увесь час учасники ітимуть пішки та ночуватимуть в наметах.

Організував експедицію голова ГО «Олександрійці» Сергій Сердюк. Склад експедиції – 5 осіб, однак організатори зазначають, що на маршруті до команди короткотерміново можуть долучатись інші учасники з регіональних туристських організацій та аматори за окремим погодженням.

Фотографії та відео зі своєї мандрівки учасники експедиції публікують на сторінці проекту у мережі Facebook. Головна мета експедиції – популяризація туризму в Україні та пропаганда здорового способу життя.

Джерело