П’ятнадцятирічна українка потрапила до основи Australian Open та встановила рекорд турніру

Чинна чемпіонка юніорського Australian Open 15-річна українка Марта Костюк отримала перемогу в фіналі кваліфікації, тим самим виборовши собі місце в основній сітці дорослого турніру. Відповідна інформація міститься на офіційному сайті Australian Open, передає УНН.

П'ятнадцятирічна українка потрапила до основи Australian Open та встановила рекорд турніруУ фінальному колі відбіркового турніру українка обіграла 126-у ракетку світу за індексовм WTA, чешку Барбора Крейчікову з рахунком 6:3, 5:7, 6:0.

Костюк стала четвертою чинною чемпіонкою юніорського Australian Open за 18 років, якій вдалося пробитися в основу дорослого турніру.

Відзначимо, що 15-річна українка стала наймолодшою учасницею Australian Open. Першою суперницею українки в основі стане 27-а ракетка світу китаянка Шуай Пенг.

Нагадаємо, 13 січня Костюк здобула другу перемогу на своєму дебютному дорослому турнірі з серії Великого шолому та вийшла в фінал кваліфікації Відкритого чемпіонату Австралії (Australian Open), перемігши суперницю з Чилі Даніела Сігєл з рахунком 1:6, 6:4, 6:2.