«Палітра весняного настрою» у Палаці культури

Як і було анонсовано раніше, сьогодні, 5 березня, у  Палаці культури Нової Каховки відбувся  святковий концерт під назвою  «Палітра весняного настрою», присвячений Міжнародному жіночому дню.

Гостей, які не пошкодували часу  і прийшли до МПК, порадували виступи  не лише місцевих артистів, а й художніх  колективів Стрілкового сільського Будинку культури. Так, свою творчість глядачам дарували  дитячий танцювальний  ансамбль “Експресія”, юна скрипалька Єлизавета Курдюк, дитячий вокальний дует “Сузір’я”, а також директор Стрілковського БК  Марина Артюхова та інші.

Як і завжди, неперевершеними були виступи новокаховських аматорів – колективів МПК.

Разом з юними талантами до нас  завітав і сільський голова Стрілкового Олександр Пономарьов. Нова Каховка для нього – особливе місто, оскільки саме тут впродовж багатьох років він жив та працював в минулому. Олександр Петрович щиро вітає новокаховчан з ювілеєм міста та відкритттям Палацу. В розмові з кореспондентом НК online він наголосив: для наших колективів виступати на цій сцені і для таких щирих та люб’язних глядачів – велика честь.

Після виступів  гостей чекала оглядова екскурсія містом, візит до “Казкової діброви” та інші приємні сюрпризи. Тож, звикши до морських краєвидів, малеча дуже раділа такій насиченій культурній програмі і візиту до Нової Каховки, який, мають надію  усі вони, буде не останнім.