«Пам’ять повертає в незабутнє». Новокаховчани вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій

За традицією, яка вже давно стала класикою нашої весни, урочистості, присвячені Дню Перемоги, продовжилися у парку Слави.

У пам’ятний день 9 травня всі, хто відчуває святість тієї перемоги над нацизмом, віддають данину шани і поваги солдатам, що боронили не тільки рідну землю, а й цілий світ. Щоб уклонитися і згадати про славні солдатські подвиги, особливо тих, чиї імена невідомі нам і дотепер, учасники урочистостей прийшли до  Вічного вогню. Тут, на затишних алеях парку Слави  відбувся мітинг «Пам’ять повертає в незабутнє».  Саме тут, у цьому місці і в цей день як ніколи загострюється думка про безглуздя війни і велич подвигу народу,  який здолав ворога.

Секретар Новокаховської єпархії протоїєрей Миколай, звертаючись до присутніх, акцентував: «Щаслива та людина, яка  не бачила війни. Ми згадуємо тих, кого забрала війна. В цьому місці ми знаходимося один на один з тими, хто поклав життя на вівтар миру і спокою. Тут ми згадуємо про те, чого не можна забути…».

Згодом усі бажаючі  поклали квіти до вічного вогню і подумки подякувати солдатам за їхній неоціненний подарунок для нас – життя без війни.

А свято продовжилося у Літньому театрі, де розпочався святковий концерт за участі творчих колективів міста, а поряд на галявині для ветеранів і містян почала роботу польова кухня.

 

   Фото: NK-online.tv