Пам’ять про героїв – вічна

29 серпня біля скульптурної композиції захисникам України відбувся урочистий мітинг до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої країни.

Урочистості відбулися за участю керівництва міста, громадськості, бійців 57-ї окремої мотопіхотної бригади ім.Костя Гордієнка, військових зенітно-ракетної бригади С-300, ветеранів АТО/ОСС і мешканців міста.

До присутніх звернувся міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко і закликав об’єднатися навколо ідеї незалежності і територіальної цілісності України. Також слова вдячності за пам’ять про загиблих земляків висловив учасник АТО в районі залізничного вузла Попасна у 2014-2015рр., голова ГО «Біла стріла» Дмитро Марков. На згадку про події в Іловайську він передав книги авторства Романа Зіненка «Іловайський щоденник» музею історії міста і музею документів та артефактів часів Другої світової війни та війни на сході України.

Під час мітингу діти, які приєдналися до Всеукраїнської акції «Сонях пам’яті», подарували присутнім військовим виготовлені власноруч паперові соняшники. Наприкінці заходу відбулося покладання квітів до підніжжя композиції захисникам України.