Щоб пам’ятали: у Новій Каховці ініціюють створення постійно діючої експозиції, присвяченої учасникам АТО

Сьогодні, 27 вересня, керуючий справами виконавчого комітету Василь Акуленко провів робочу нараду з питання створення в музеї історії міста Нова Каховка постійно діючої експозиції, присвяченої новокаховчанам – учасникам антитерористичної операції на Сході України.
В засіданні взяли участь начальник УПСЗН Олена Стоянчук, заступник начальника архівного відділу Тетяна Суприган, директор музею історії міста Нова Каховка Віктор Васильєв, президент громадської організації «Учасники АТО «БІЛА СТРІЛА» Дмитро Марков та віце-президент громадської організації «Учасники АТО «БІЛА СТРІЛА» Леонід Кондрацький.
Про вшанування пам’яті загиблих на сході новокаховчан говорив Василь Акуленко. Крім експозиції в музеї історії міста Нова Каховка також планується створення Алеї героїв.
Тетяна Суприган звернулася до присутніх з пропозицією зібрати матеріали про учасників АТО для архіву міста Нова Каховка. За словами Дмитра Маркова у Громадській організації «Учасники АТО «БІЛА СТРІЛА» визначено відповідального за збір таких матеріалів.
На завершення наради Василь Акуленко запропонував керівництву громадської організації «Учасники АТО «БІЛА СТРІЛА» взяти активну участь у святкуванні Дня захисника України в навчальних закладах міста.27-09-16