14 лютого 2018 року у ЗОШ №7 ( директор Грішагіна Л.В.) відбувся виховний захід для учнів  8 – 11 класів, присвячений річниці виводу військ з Афганістану «Афганістан, болить в моїй душі». На заході був присутній  ветеран афганської війни Щербак Володимир Ілліч.

 На фоні ілюстрованої презентації учні 10-А  класу ввели учнів в екскурс  Афганської війни, розповіли про її історію, причини виникнення, про важливі події, які сталися за всі роки війни; вони розкрили всі факти жорстокої війни, її значення і наслідки, оголосили офіційні статистичні дані.

Всі присутні мали змогу побачити короткометражний фільм «Афганістан. Один день історії», заснований на реальних подіях. Після його перегляду ніхто не залишився байдужим. Не стримували сліз учасники заходу, коли учні демонстрували зворушливу сценку про трагічну загибель юнака, якого забрали служити до Афганістану. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих в Афганістані  воїнів.

На виховному заході учні показали, що поважають ветеранів,  щиро подякували за те, що живемо у мирі й злагоді;  підтвердили, що пам’ятають і бережуть у серцях пам’ять про тих, хто поліг у афганських ущелинах, тих, хто недолюбив, недоспівав, недоміряв, недожив…  Світла пам’ять тим, що загинули у вихорі тієї страшної  війни.