Пам’ятай про Крути

30 січня у гуртожитку професійно-технічного училища № 14 відбувся тематичний вечір – пам’ять «Під Крутами пішли в безсмертя».

Учні разом з вихователем, заступником директора з навчально-виховної роботи та спеціалістом відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту вшановували пам’ять тих, хто віддав своє життя за свободу і незалежність нашої держави. Сухими словами історичних документів, полум’яними рядками поетів, зворушливою музикою піснями розповідали про цвіт нашого народу, його славних синів і дочок, що в розквіті своїх духовних і фізичних сил  віддали молодість і найдорожче, що є в кожного з нас –життя. Про тих, кого в умовах більшовицької тирани, що впали в страшному бою під Крутами.

Добре кажуть: «Хто не знає свого минулого, не вартий свого майбутнього». І це дійсно так, бо так само, як дерево тримається на землі своїми коріннями, так людина тримається на землі своїм минулим. Людина, яка не знає минулого – як перекотиполе, куди вітер віє, туди воно й котиться.

Але ж людина не перекотиполе, і як сказав у своєму романі Павло Загребельний: «На порожньому місці роду не заснуєш». Саме тому ми повинні знати історію. А історія наша полита кров’ю і сльозами.

Нехай пам’ять про наших героїв, що загинули під Крутами, буде вічною. І нехай їхня смерть буде для нас прикладом, як треба любити свою Батьківщину.