Пам‘ятай про тих, хто в полоні

Вчора, 17 грудня, кількасот людей прийшли на Майдан Незалежності в Києві, аби черговий раз показати свою єдність. Зокрема і в питанні того, що наші 24 моряки, яких незаконно полонили і тримають у в’язниці Москви, мають бути звільнені.

Про це йдеться на сторінці парламентарки Ірини Фріз у соціальній мережі Facebook.

www.facebook.com/Iryna.Friz

“Єдність у вірі в наших військових, у спільному бажанні домогтися справедливості і побачити всіх бранців Кремля вдома, в Україні.

В межах акції підтримки, передала її організаторам листівки адресовані військовополоненим, які нині знаходяться у в’язниці «Лефортово». Листівки із найщирішими побажаннями не опускати руки, не втрачати віри та пам’ятати, що в Україні за них триває безперервна боротьба,” – йдеться у повідомленні.

Світлини події на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook оприлюднила Перший заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джепар.

 

“Ми зібралися аби вчергове привернути увагу медіа, української громадськості та світовоі спільноти до питання визволення заручників, підписати вітальні листівки та листи підтримки до полонених. Крім того, учасники акції підписали заяву-звернення до іноземних послів з проханням апелювати до відповідних урядів, аби по відношенню до РФ були посилені існуючі і запроваджені нові санкційні механізмиі допоки бранці не будуть звільнені!” – написала про подію парламентарка Марія Іонова.