Пам’яті Кузьми Скрябіна

У Новій Каховці відбувся концерт пам’яті Андрія Кузьменка, який загинув у ДТП в Дніпропетровській області 2 лютого 2015 року. Захід, організований міською громадською організацією музикантів, пройшов в нічному клубі «Classic». Послухати cover-композиції на пісні гурту «Скрябін» у невеликому приміщенні зібралось майже 200 осіб — люди різного віку, професій і життєвих поглядів.

На початку концерту ведучий розповів про творчу діяльність Кузьми. На екрані, встановленому на сцені, показали уривки архівної хронічки з життя артиста. На сцені прозвучали пісні гурту «Скрябін» у виконанні: «Логус», «Удав Большой», Ігор «Культура» Білоус, «Аміго», Марини Волкової, В.ВЧабана.

Концерт тривав дві години. Виконавці, які виходили на сцену, були лаконічними. Кожен намагався коротко розповісти про своє ставлення до Андрія: «Іншого такого «Скрябіна» більше не буде, він єдиний і неповторний, саме тому його творча діяльність має продовжуватися хоча б у наших серцях, у нашій пам’яті. Андрій був вольовою людиною з сильною енергетикою, яка наповнювала нас вірою в себе, у свої сили та щасливе майбутнє. Він був дуже сильним енергетично, а також мав величезний успіх у всьому, чим займався в житті».

Варто зазначити, що більшість виконавців додали від себе декілька пісень, не пов’язаних з творчістю гурту «Скрябін». Це були авторські пісні та пісні інших відомих артистів. Деякі глядачі були не в захваті відтакої ідеї, але, незважаючи на це, концерт мав свій шарм та проходив у дружній атмосфері.

Анастасія Вороніна