На Херсонщині прощатимуться з героєм-розвідником Петром Тем’янінцем

Вчора, 25 грудня, після тяжкої хвороби, на 42-у році життя, перестало битися серце учасника бойових дій в зоні проведення АТО, добровольця Петра Тем’янінця…

Петро Іванович – корінний дніпрянець. Односельці знали його як дружню, надійну, сміливу, доброзичливу і товариську людину. До того як пішов добровольцем займався підприємницькою діяльністю.

Мав позивні “Фраєр” та “Хуліган”, воював у складі 28-ї бригади гранатометником, командиром відділення  під час звільнення Донецького аеропорту. Вивозив з боїв під Пісками поранених, звільняв разом  з побратимами Карлівку:  у старих радянських касках та без броні –  під час найпершої гарячої фази бойових дій 2014 року. Боєць, захищаючи Батьківщину, відпив горя сповна: отримав кілька контузій та осколкових поранень. Після нетривалого лікування  у шпиталі у складі 56-ї бригади в якості розвідника брав участь в бойових діях за Дебальцево, звільняв Комінтерново, Павлополь, Гнутово.

Важко підібрати слова для втіхи рідним і близьким. Усі вони нині здаються недоречними і тьмяними. Але ми, земляки Героя, можемо зробити одне – це зберігати у своєму серці світлу пам’ять про нього, не забуваючи, що він віддав найдорожче за наші з вами мир та спокій.

Відспівування та супровід в останню путь захисника відбудеться у середу, 27 грудня, об 11:00 за адресою: смт Дніпряни, вул.Подвойської, 61 (неподалік магазину «Гесівський», вулиця над Дніпром), де мешкав Петро Іванович. Також прощання з Героєм відбудеться біля Дніпрянського будинку культури о 12:00.