Пам’ятник «нульовому кілометру» з’явиться в Голій Пристані

Місто Гола Пристань на Херсонщині, що славиться своїми пам’ятниками на Набережній, отримає цьогоріч ще один.

Про це на прес-конференції, присвяченій проведенню 7-8 липня у місті Гола Пристань ХVI Всеукраїнського благодійного фестивалю народної творчості «Купальські зорі», розповів Олександр Бабич, Голопристанський міський голова, передає ПІК.

«Мене завжди питають, а чи пам’ятники будете відкривати. Ну, я попередні два роки казав, що пам’ятники відкривати не будемо, у нас їх і так достатньо багато, їх потрібно ще утримувати.

Але в цьому році ми будемо відкривати пам’ятник і він називається «Нульовий кілометр річки Дніпро». Ось такий ескіз, так він буде виглядати. Кошти на цей пам’ятник ми не витрачали з місцевого бюджету – це кошти з управління водних ресурсів, у них є відповідний фонд і вони працюють над цим.

Один такий пам’ятник стоїть у селищі Кізомис, і такий же пам’ятник буде стояти у місті Гола Пристань. Що він означає? Тут закінчує Дніпро свою течію і переходить у Дніпро-Бузький лиман. Він має таке символічне значення. Тобто, від традиції відкривати пам’ятники у місті Гола Пристань ми поки що не відходимо», – прокоментував міський голова.