«Памятаємо – перемагаємо»

DSC09273

На 70 річницю Перемоги над нацизмом у Другій Світовій Війні учні 5 школи прийняли активну участь у святкуванні цієї дати в місті Таврійськ. Учні 2-5 класів створили «живий коридор» та «Маки пам’яті».

Про це повідомляють з адміністрації школи.

Учнівське самоврядування організувало проведення мітингу-реквієму «Тих днів не меркне слава».  Зі словами вітання та подяки до ветеранів війни та учасників воєнних дій звернулися: голова міста Таврійськ Різак М.І., голова Ради ветеранів Чабан Н.М., протоієрей Бабич Василій. Знаменосцем урочистої ходи був учень 11 класу Кузьмін Констянтин.

DSC09282

Діти, ветерани та тавричани  поклали квіти до могил невідомих солдат, вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання, згадали всіх хто відстоював мир на землі. В кінці мітингу  джура самодіяльної дитячої організації «Козачата» Бриль Микита звернувся до ветеранів зі словами подяки:

«Я, Бриль Микита, джура самодіяльної козацької організації ЗОШ № 5. Від імені учнів школи №5 та від всього покоління молоді та дітей незалежної України висловлюю щиру вдячність старшому поколінню людей, які в роки війни ціною неймовірних зусиль зберегли свободу нашої країни. Відстояли її в ратних боях та тяжкою працею завоювали для нас – молодих українців можливість жити, навчатись та будувати незалежну Україну.

DSC09283

Від щирого серця прийміть подяку та низький уклін.»

Учні подарували ветеранам квіти та «маки пам’яті», сфотографувалися на пам’ять.

Саме такі заходи формують  у дітей щиру повагу до поколінь українців, що створювали та відвойовували незалежність України, та виховують їх справжніми патріотами  – свідомими українцями!

DSC09305