Парад до Дня Незалежності: що потрібно знати та де дивитися

Військовий парад до Дня Незалежності, який відбудеться завтра, 24 сепрня, в Києві, можна буде побачити у прямому ефірі. Про це повідомляє кореспондент NK-Online.tv.

Пдготовка до військового параду з нагоди дня Незалежності України
Ministry of Defense of Ukraine / www.flickr.com

Парад розпочнеться о 10:00, проте, згідно з розкладом, вже о 9:45 UA:ПЕРШИЙ розпочне пряму трансляцію з Майдану Незалежності. Переглянути подію в прямому ефірі можна буде і на сторінці онлайн трансляції каналу в Інтернеті за посиланням. Також відео параду буде доступне на YouTube сторінці каналу.

Транслюватиме парад та інші урочистості й канал 112 Україна.

Варто зазначити, що цьогорічний парад буде особливим. Планується, що в ньому братимуть участь підрозділи з різних країн – Великої Британії, Грузії, Канади, Литви, Молдови, Польщі, США, а також парадні розрахунки і знаменні групи Латвії, Румунії, Естонії. Всі країни-учасниці є членами або союзниками Північноатлантичного Альянсу.

В параді візьмуть участь близько 4,5 тисяч військовослужбовців Збройних Сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, співробітників Національної поліції України.

Участь в параді, як і минулого року, візьмуть також ветерани АТО.

Очікується, що військова техніка цього року не поїде вулицями Києва. Натомість в столиці діє статична виставка “Міць нескорених”, на якій представлено зразки новітньої техніки, яка вже виконує завдання в зоні бойових дій, а також ті бойові машини, які щойно пройшли випробування на полігонах.