Парад квітів біля гімназії

Нелегко вирощувати квіти на клумбах, де відсутній чорнозем. Вже багато років гімназисти намагаються щось виростити на ділянці перед школою, а вітер видме насіння разом з піском – і жодних результатів. І ось нарешті батьки почули наші проблеми й дієво відгукнулися на них. На прохання директора гімназії О.М.Литвинової та керівника «Екологічного центру» Федоренко М.А. відгукнувся Баланович В.М. – батько учня 11-А класу Балановича С. Понад 15 тонн чорнозему було завезено на територію школи на травневі свята. Всі хлопчаки 8-10 класів були залучені до трудової акції з розкидання землі по всій довжині клумби під керівництвом вчителів Приштроми О.М., Бурдюга К.О., Коваленка І.В.SANY0246_534x401

Тачкою, відрами, лопатами розвозили й розносили учні чорнозем. Трудова акція нагадувала собою дружний, згуртований  мурашник. Жоден з гімназистів не покинув робочого місця, доки робота не була виконана. А коли хлопці притомилися, то сіли відпочити на лавках з почуттям виконаного обов’язку. Як не кажіть, а фізична праця, тим більше якщо вона спрямована на благоустрій території рідного навчального закладу, окрилює людину, надає їй наснаги й гордощів за чесно виконану справу, результати якої не заставлять себе довго чекати.

Почувши про таку акцію, до створення клумби долучилися й інші випускники. Так бабуся випускниці 9-Б класу Дворяшиної Ганни – Дворяшина Г.І. подарувала школі 5 кущів чудових троянд, і Ганна вже висадила їх на добру згадку про себе, бо дівчинка не йде до десятого класу, а вступає до Херсонського ліцею мистецтв.

Зазеленіє трава, розквітнуть троянди та інші квіти й будуть нагадувати про турботу батьків та учнів, і клумба буде чудовим подарунком школі від випускників 2015 року Балановича Сергія та Дворяшиної Ганни.
SANY0259_534x401 SANY0261_534x401 SANY0280_534x712SANY0255_601x451

                                                                М. В.Самохіна, заступник директора гімназії з виховної роботи