Парламентський Комітет з питань бюджету розглянув низку законопроектів щодо фінансового забезпечення видатків місцевих бюджетів на ПТУ

эмблема ПТОПрийнято рішення про розподіл фінансування між обласними бюджетами, бюджетами міст-обласних центрів та за рахунок субвенції з Державного бюджету. Про це повідомив сайт Асоціації міст України.

2 лютого парламентський Комітет з питань бюджету розглянув низку законопроектів щодо фінансового забезпечення видатків місцевих бюджетів на утримання професійно-технічних училищ та прийняв консолідоване рішення про:

  • розподіл видаткових повноважень на фінансування закладів професійно-технічної освіти між обласними бюджетами та бюджетами міст, що є обласними центрами;
  • фінансування таких закладів здійснюватиметься за рахунок коштів обласного бюджету та з бюджетів міст, що є обласними центрами, а також за рахунок освітньої та субвенції з державного бюджету на підтримку підготовки робітничих кадрів у професійно-технічних та інших навчальних закладах.
Передбачається, що закладені у Державному бюджеті на 2016 рік кошти стабілізаційної дотації будуть спрямовані на фінансування ПТУ.
Нагадаємо, експерти АМУ розробили законопроекти, покликані розв’язати проблему фінансування ПТУ. Ці законопроекти передбачають фінансування закладів профтехосвіти за рахунок обласних бюджетів, а у разі передачі цих закладів у комунальну власність за зверненням міських рад – з бюджетів міст обласного значення.