ПАРЄ ухвалила історичні резолюції щодо України та визнала Росію агресором

ЄвропаУкраїнські дипломати та політики досягли одразу декількох перемог на міжнародній арені. Українці в ПАРЄ домоглися засудження незаконних виборів до парламенту РФ на території окупованого Криму, перейменування вислову “політичні наслідки кризи в Україні” на “політичні наслідки російської агресії в Україні”, що фактично стало визнанням існування цієї агресії, продовження санкцій проти РФ тощо.

Про це на своїх сторінках у соціальних мережах повідомляють безпосередні учасники подій.

Володимир Ар’єв: “Я пишаюся командною роботою делегації в ПАРЄ! Щойно ми досягли всіх найважливіших згадувань в двох резолюціях по Україні, а саме: продовження санкцій проти РФ до відновлення повного суверенітету України, засудження незаконних виборів в Криму, заборони Меджліса, відмовитися від заклику прийняти РФ в Асамблеї незважаючи ні на що, звільнити в’язнів і ще багато чого. Навіть в назві замінили “конфлікт в Україні” на “російську агресію в Україні”.
А найцікавіше те що усі без винятку оратори, навіть прихильні до Росії, фактично визнали в своїх виступах що біду Україні принесла Росія. Ми це знаємо, звісно, а їх в Європі методично обробляє російська щедро фінансована пропаганда. І наша команда і далі робитиме все можливе щоб в ПАРЄ боротися з впливом російського лобі. Слово правди проти маніпуляції. Так і перемагаємо. Спільними зусиллями.
Дякую друзям з Польщі і Туреччини за підтримку на політкомі! Ну і особлива подяка доповідачкам Kristýna Zelienková та Mariluise Beck за їхню фантастичну роботу!”

Геннадій Афанасьєв: “Україна, я тебе вітаю! Це ще одна перемога! Прийняті ІСТОРИЧНІ резолюції!

Сьогодні Парламентська асамблея Ради Європи прийняла поправки щодо збереження санкцій відносно Росії до повного звільнення ВСІХ територій України з-під окупації!!

Всі доповідачі чітко заявили, що вимагають від РФ повернення Криму Україні, що ніякого повернення делегації РФ без виконання мінських угод і припинення вбивств українців бути не може.

Остаточно закріплено поняття “АГРЕСІЯ РОСІЇ” в словнику Ради Європи!

Та ще одне було заявлено: ” Йде російська війна проти України; російські війська повинні бути виведені з України; вибори в Донбасі в нинішніх умовах неможливі! Там небезпечно! Вибори не є можливими згідно з протоколом до Європейської конвенції про захист прав людини.”

Борони Боже Україну!”

Олексій Гончаренко: “Только что Парламентская Ассамблея Совета Европы утвердила доклад по Украине, заменив по предложению украинской делегации название с “Политические последствия кризиса в Украине” на “Политические последствия российской агрессии в Украине”!
Поддержаны и остальные украинские поправки, которые я имел честь докладывать, включая такую: “ПАСЕ осуждает незаконные выборы в Государственную Думу РФ, проведенные на территории оккупированного Крыма 18 сентября и не признает их результаты. Включение украинской суверенной территории единый федеральный избирательный округ, и создание на территории Крыма 4 одномандатных округов это грубое нарушение международного права и фактически бросает тень на легитимность парламента России”.
Это беспрецедентное решение. Впервые сама легитимность режима Путина поставлена под сомнение. Это решение станет базой для дальнейшего украинского наступления на дипломатическом фронте.
Слава Украине!”