ПАТ “Турбоатом” продовжує роботу над обладнанням для Каховської ГЕС

лопасти турбиніНа ПАТ “Турбоатом” триває робота над виробництвом обладнання для Каховської ГЕС (станційний № 2). У листопаді 2015 року фахівці підприємства виготовили вал турбіни, готується до контрольної зборки, функціональних, масляних випробувань робоче колесо гідротурбіни.

Раніше, у вересні були виготовлені та відвантажені закладні частини і деталі закладних частин, а також камера робочого колеса. Всі вузли модернізації гідроагрегату вже прибули на завод, і в цехах підприємства здійснюється їх реконструкція.

Згідно з контрактом, укладеним у 2014 році ПАТ “Турбоатом” модернізує поворотно-лопатеву турбіну для гідроагрегату (станційний № 2) Каховської ГЕС. Підприємство поновить робоче колесо, виготовить нові лопатки направляючого апарату, вал, маслоприємник і виконає заміну закладних частин. Після реконструкції підвищиться надійність і термін служби турбіни. В зобов’язання підприємства також входить шеф-монтаж, участь в пуско-налагоджувальних роботах і введення обладнання в експлуатацію.

Термін поставки обладнання – квітень 2016 року. Пуск гідроагрегату намічений на 2016 рік.

Пресс-центр ПАТ “Турбоатом”