Патріотичний мейнстрім у труні

LukyanenkoСекретар міської ради Олександр Лук’яненко, звертаючись до керівників підприємств і установ міста на великій березневій апаратній нараді, прокоментував події, що відбулися на центральній площі Нової Каховки 25 лютого під час проведення 7-ї сесії міськради.

Мова іде про акцію із труною невеличкої купки городян, відео якої було розміщено на численних інформаційних сайтах в інтернеті. Як прикро пошуткував Олександр Володимирович, мабуть, грошей, аби розмістити відеоролик на центральних телеканалах, в організаторів не вистачило.

Він закликав присутніх дати громадську оцінку діям тих, хто паплюжить місто, сформувати суспільну думку. Секретар ради дивується позиції багатьох, хто вважає за краще триматись осторонь, розмірковуючи: а, може, ті «протестувальники» праві, не треба, мовляв, закріплювати депутатів за округами, аби допомагати виборцям, брати участь у сесіях за бажанням, тощо. О.Лук’яненко навів цифри: на останній сесії були ухвалені 74 рішення на користь громади. Окрім тих, хто розважався під час засідання, тягаючи труну, з поважних причин були відсутні три депутата. Так от, якби ще двоє не змогли прийти на пленарне засідання, жодного рішення, за кожним з яких, – інтереси конкретних людей, депутатський корпус не зміг би затвердити. Ось – ціна питання та рівень відповідальності тих, хто, балотуючись у депутати, не зрозумів, до якої роботи стає.

Думка керівництва ради одностайна: те, що культивується в місті окремими персонажами, повинно закінчитись!

До речі, деякі репліки та натяки міського голови, який декількома реченнями прокоментував, що відбулось, оголили зовсім непривабливу картину. Виявляється, що підґрунтям отого флешмобу стала образа одного з організаторів: він хотів міської землі, а йому пояснили – згідно діючого законодавства тільки через аукціон! От і вся ціна «боротьби» за «демократію» у нашому місті!

Таким чином ми вимушені констатувати: оті «патріоти», «активісти» і навіть «опозиція» б’ються у нашому місті за «демократію»… конкретно для себе! Найголовніше: «маючі совість» так зневажають новокаховчан і ненавидять Нову Каховку, ганьблячи її на всю Україну, що брешуть безсоромно і навіть не вважають за потрібне приховувати своє презирство, тому що впевнені: «піпл» проковтне.

Загалом виходить, що ми маємо справу з конкретними егоїстами, нахабними, брехливими, цинічними, що дискредитують своїми діями слово “демократія”, сприймаючи життя через призму особистих бажань і образ. Вони поки що в захваті від безкарності і, як здається їм, власної безальтернативності: адже вони “демократи”! Взагалі-то ці “ідейні” борці, мотивовані тільки власною кишенею, ні перед чим не зупиняться, бо їхня мета – загарбати місто і підгорнути під себе всі його активи.