Патрульна поліція Херсона: “Шановні водії, будьте уважні!”

ПоліцейськіЗа сьогоднішній день (12 жовтня, з 8:00 до 20:00) херсонські патрульні виїхали на 19 ДТП. Тому поліція попереджає про особливу небезпеку на дорогах у погану погоду.

На офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook патрульні зазначають: “Шановні водії, будьте уважні! У дощову погоду погіршується не тільки видимість на проїзній частині, але і зчеплення коліс автомобіля з дорожним покриттям. Тому будьте уважні та дотримуйтесь швидкісного режиму. Це допоможе не втратити керування та уникнути збільшення гальмівного шляху.
У першу чергу, слід побоюватися нашарування бруду і пилу, яке утворюється на дорозі в перші хвилини дощу. У цей час виникає небезпека занесення, ковзання і пробуксовки. За таких погодних умов необхідно вжити заходів щодо зниження швидкості, всі рухи і маневри слід виконувати плавно, а також уникати різкого гальмування.
Під час маневрування пам’ятайте, що водії, які рухаються позаду вас на слизькому покритті, можуть відреагувати на ваші дії занадто пізно. Тому перед початком маневру подавайте сигнал заздалегідь. А збираючись загальмувати, злегка натисніть педаль гальма так, щоб тільки загорілися стоп-сигнали, і тільки через кілька секунд починайте робити уповільнення. Але пам’ятайте, що і ви повинні бути готові до маневру автомобіля, який їде попереду і дотримувати відповідну дистанцію.”