Патрульні Херсона допомогли двом літнім людям знайти свої домівки

Вчора, близько 1-ї години ночі на вулиці Залаегерсег у Херсоні патрульні помітили чоловіка похилого віку. Він мав розгублений вигляд та був одягнений не за сезоном. Інспектори зігріли пенсіонера та викликали медиків.Про це повідомляється на сторінці Патрульної поліції Херсона в соціальній мережі Facebook.

Як встановили патрульні, громадянин розшукувався Херсонським відділенням поліції. Він має проблеми зі здоров’ям і пішов із дому 3 січня близько 11-ї години ранку. Знайденого доправили додому та передали синові.

Також учора близько 16-ї години на вулиці Маяковського до патрульних звернулась жінка похилого віку, яка не могла згадати своє ім’я, дату народження чи адресу. Вона пояснила, що заблукала, але пам’ятає, що живе неподалік. Інспектори разом із знайденою проїхали вулицями, що розташовані неподалік Центрального ринку. Поліцейські питали у перехожих та працівників магазинів і установ, чи не бачили вони цю жінку. Одна з продавчинь упізнала її та вказала на дім, у якому мешкає пенсіонерка. Родичі пояснили, що жінка вже не вперше губиться у місті.