Патрульні радять батькам подбати про безпеку дитини на дорозі

На сторінці у соціальній мережі Facebook працівники Управління патрульної поліції Херсона звертаються до батьків із проханням нагадати дітям правила безпечної поведінки на вулицях та дорогах.

Зокрема, в повідомленні йдеться: “У зимовий період будьте максимально уважні та обережні на вулично-шляховій мережі міста та нагадайте дітям, як поводитись під час несприятливих погодних умов і ожеледиці.
Потурбуйтесь, щоб дитина завжди була помітна на дорозі. Пішоходи повинні використовувати світло-повертальні елементи на одягу і взутті, щоб водій своєчасно мав змогу помітити їх у темну пору доби та при несприятливих погодних умовах.

Під час перевезення дитини в автомобілі забезпечте їй додатковий захист: обов’язково використовуйте ремені безпеки і спеціальні дитячі автокрісла. Пам’ятайте, що перевозити малолітніх пасажирів до 12-ти років на передньому сидінні заборонено Правилами дорожнього руху.

Окрім цього, нагадайте правила користування громадським транспортом. Пам’ятайте, що очікувати автобус чи тролейбус на краю тротуару і вибігати на проїзну частину суворо заборонено. Під час посадки у транспортний засіб, краще почекати доки зайдуть інші пасажири, щоб не впасти під тиском натовпу. Заходити до транспорту слід через середні та задні двері, виходити – через передні. Обов’язково в салоні автобуса треба міцно триматися за поручні та заздалегідь приготуватися до виходу.

Пам’ятайте, саме від дорослих залежить безпека дитини на дорозі, тож при нагоді власним прикладом виховуйте дисциплінованого учасника руху.”