Патрулювання, кол-центр, дільничні на околицях

На великій щомісячній апаратній нараді, яка проходить за участі керівників усіх структурних підрозділів влади, серед багатьох важливих питань обговорювали роботу міського відділу поліції.

Присутній у залі заступник начальника Новокаховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області Дмитро Карбовський почав свою доповідь з розповіді про резонансний випадок, що трапився біля міського музею, коли були знищені 25 малих архітектурних форм на парапетній огорожі. Для попередження подібних дій з 1 листопада розпочато цілодобове автопатрулювання вулиць Нової Каховки. Чергують два наряди поліцейських у дві зміни.

Дмитро Карбовський зауважив на змінах щодо реєстрації заяв або викликів від громадян. Тепер з черговим по місту так просто, як це було раніше, не поспілкуєшся. Чергова частина працює через єдиний кол­центр у Херсоні, тобто, набираючи «102» у Новій Каховці, заявник потрапляє до обласного центру, з якого виклик або скарга через електронну карту спрямовується до міського відділу.

Іще одну новину повідомив Д.Карбовський. З початку тижня у Дніпрянах і Корсунці почне працювати місцевий дільничний інспектор, який буде закріплений тільки за цією місцевістю. В полі його діяльності — також Райська сільська рада, а для зручного пересування по селах його забезпечено автомобілем. У Таврійську працює один дільничний, можливо, йому на допомогу прийде ще один інспектор. Якщо цей тандемний варіант затвердять, то після Нового року у Таврійську почнуть слідкувати за правопорядком двоє дільничних.