Павло Петренко: “Сьогодні зареєструвати підприємство можна за 5 хвилин на сайті Мін’юсту”

Міністерство юстиціїРазом з тим урядовець констатує: “Мін’юст реєструє компанію протягом 1 доби чи за 5 хвилин в режимі он-лайн, а потім підприємцям необхідно вистоювати у інших відомствах годинні черги, щоб активувати рахунок чи почати працювати.” Про це Павло Петренко заявив у ході Форуму електронного урядування.

У зв’язку з цим Міністр юстиції звернувся до Державної фіскальної служби, Пенсійного фонду та органів статистики з ініціативою створити онлайн систему обміну інформацією. Про це повідомляється на офіційній сторінці урядовця у соціальній мережі Facebook. Зокрема, у повідомленні йдеться: “Сьогодні завдяки онлайн сервісам Міністерства юстиції зареєструвати підприємство можна за 5 хвилин на сайті Мін’юсту, або ж впродовж доби у відділі реєстрації. Але для повноцінної роботи бізнесу необхідно звертатися не лише до Мін’юсту, а й до інших держструктур. Саме там і починаються проблеми – черги та бюрократія. Тому ми пропонуємо ДФС, Пенсійному фонду та органам статистики в режимі он-лайн обмінюватися інформацією.
Міністерство юстиції зробило можливими он-лайн сервіси. І я переконаний, що інші відомства теж можуть це зробити.
Щоб надалі більше не виникало ситуацій, коли Мін’юст реєструє компанію протягом 1 доби чи за 5 хвилин в режимі он-лайн, а потім підприємцям необхідно вистоювати у інших відомствах годинні черги, щоб активувати рахунок чи почати працювати.”