Педагог з Нової Каховки візьме участь у новому проекті для освітян «Школа Емпатії»

Просвітницька ініціатива Empatia та ГО «Міжнародний інститут інтегрального розвитку» оголосили про початок нового навчального проекту для освітян – «Школа Емпатії», який залучить 50 вчителів з усієї України і триватиме з квітня  до кінця листопада 2018 року.

У даному проекті кожен з учасників «Школи Емпатії» візьме участь у двох 5-денних тренінгах з сертифікованим тренером з ненасильницької комунікації, тобто пройде 10 тренінгових днів з вивчення ННК, а також 2-денний практикум за методом «5 стільців, 5 варіантів вибору» на базі методу ННК Маршалла Розенберга.

Мета проекту «Школа Емпатії» – підвищення якості освіти в Україні через виховання агентів змін серед освітян і їх навчання інноваційним методам розвитку емоційного інтелекту та емпатії, миротворчій діяльності, Ненасильницькій Комунікації та медіації конфліктів, а також поширення у спільноті освітян ідей емпатійного й усвідомленого навчання і «педагогіки партнерства». «Школа Емпатії» фінансується в рамках литовської Програми розвитку співпраці та сприяння демократії за фінансової підтримки Шведського Інституту.

До 50-и вчителів країни (а заяв було понад 500), які беруть участь у цій ініціативі – вчитель Новокаховської школи №3, заступник директора Галина Фірсова. Про це вона повідомила на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

 

Тож зичимо їй гарного проходження навчання та чекаємо,  на розповідь  про  досвід участі у новій освітянській програмі.