Педагогіка –це майстерня, а психологія –інструмент, яким там працюють

Фото09621

Тиждень психології в ЗОШ № 7 (директор Л.В. Грішагіна) було проведено в останню декаду квітня 2015 року , оскільки Всеукраїнський день психолога святкують 23 квітня.

Лемешева Т.Є., психолог школи, провела для учнів школи багато цікавих і корисних заходів. Це і гра «Слідопит» в який були задіяні учні 5-11 класів.

Активно висловлювали свої думки школярі на «Психологічному паркані», який показав, як вони люблять і поважають вчителів та вміють висловлювати свої емоції.

З цікавістю та з ентузіазмом сприйняли учні 1-4 класів прихід до них старших товаришів, учениць 9-10 кл., які під керівництвом психолога Лемешевої Т.Є. підготували для них психологічну акцію «Віночок емоцій», під час якої школярі дарували один одному усмішки і гарний настрій.

Фото09551

У 4-х класах було проведено психологічну гру «Попереду в нас 5 клас», де діти визначали якості, які їм потрібні для успішного навчання в 5 класі.

Тиждень психології зайняв своє місце серед інших предметних тижнів, оскільки з психологією пов’язаний увесь навчально-виховний процес.

Фото09491

Як зазначила психолог школи Лемешева Т.Є. : «Предметний тиждень із психології організовується з метою реалізації психологічного супроводу, розширення і поглиблення знань учнів з психології, розвитку в них інтересу до цієї науки, збагачення знань про внутрішній світ власної особистості та особистості інших людей, прагнення до самопізнання, розкриття творчого потенціалу школярів, створення позитивного емоційного настрою».

Фото09271Фото09411