Педрада у Новокаховському дитячому садочку “Дюймовочка”

На початку грудня 2018 року  в закладі дошкільної освіти яслах-садку №1 «Дюймовочка» (завідувач І.Л.Матвієнко) пройшла педагогічна рада – методичний міст на тему «Розвиток зв’язного мовлення як ефективний засіб оволодіння дітьми дошкільного віку основними компетенціями».

Зазначимо, що мовленнєва компетенція є однією з провідних базисних характеристик особистості. Саме тому  педагоги закладу приділяють значну увагу розвитку мовлення дошкільнят.

В ході педагогічної ради розкривалися питання про використання інтерактивних методів навчання як засобів формування навичок мовленнєвої взаємодії в роботі з дітьми, створення психолого-педагогічних умов та предметно-ігрового середовища.

Вихователі  всіх груп презентували змістовні елементи та методи навчання, такі як  бізіборди, лепбуки, артбуки на різну тематику. Такі дидактичні матеріали розвивають у малюків задатки, дають можливість отримати і закріпити нові знання, виявити власну неповторність і креативність, а найголовніше, розвивають дрібну моторику і мовлення.

Наприкінці педагогічної ради педагоги дійшли висновку, що створення в дошкільному закладі повноцінного розвивального середовища – провідний засіб реалізації Концепції Нової української школи.