Пенсіонерам силових структур осучаснювати пенсії не будуть

Цей висновок можна зробити з листа Міністерства фінансів у відповідь на запит одного з “в’їдливих” пенсіонерів МВС, якому вже остогидло слухати балачки про ослячу морквину “підвищення пенсій у найближчий час”.

Що цікаво, це було як і у “папередников”, так і у нині діючій владі. І методи такиж самі: одні все обіцяють, а інші говорять, що на це немає коштів…

Надаємо можливість читачу побачити орігінал документа.

відповідь міністерства фінансів 1 (1)

відповідб продовження (2)

Та враховуючи низьку якість фотокопії наводимо його повний текст:

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

вул. Грушсвського, 12/2, м. Київ, 01008, тел. (044) 206-59-47. 206-59-48. факс 425-90-26

E-mail: infomf@minfin.gov.ua ЄДРПОУ 00013480

Від 11.04.2017р № 10040-23/23-1549/1241

Про розгляд звернення

Шановний Григорію Анатолійовичу!

Міністерство фінансів розглянуло Ваше звернення щодо погодження розробленого Міноборони проекту постанови Кабінет) Міністрів України “Про грошове забезпечення військовослужбовців та деяких інших осіб” стосовно підвищення посадових окладів, окладів за військовим (спеціальним) званням військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу” та відповідного перерахунку військових пенсій і у межах компетенції повідомляє.

За результатами розгляду розробленого Міністерством оборони проекту постанови Уряду шодо збільшення розмірів посадових окладів та окладів за військовим (спеціальним) званням військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу. Міністерство фінансів висловило до нього зауваження та надало їх Міноборони в установленому порядку листом від 30.01.2017 № 31-10040-23-5/2445.

Реалізація зазначеного проекту за розрахунками Міністерства оборони потребуватиме додатково у 2017 році 6,3 млрд. гривень з державного бюджету. Забезпечити зазначене збільшення видатків у 2017 році не вбачагться можливим.

Разом з тим, у Державному бюджеті України на 2017 рік видатки для силових структур на грошове забезпечення передбачено у сумі 50.0 млрд. грн., що на 5.7 млрд. грн. більше порівняно з 2016 роком.

Водночас у 2017 році необхідно вишукати додаткові джерела фінансування для покриття дефіциту у коштах для Національної поліції орієнтовно у сумі 4,2 млрд. грн. для недопущення зниження діючого рівня виплат грошового забезпечення поліцейським.

Питання щодо подальшого збільшення військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу рівня грошового забезпечення буде розглядатися виходячи із фінансових можливостей держави.

При ньому визначаемо, що Законом України від 06.1 2.2016. № 1774-VIII внесено зміни до статті 63 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби: та деяких інших осіб” та прийнято рішення щодо зміни механізму перерахунку військових пенсій при підвищенні грошового забезпечення відповідним категоріям осіб.

Зокрема, статтею 63 зазначеного Закону передбачено, що всі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв’язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців на умовах, у порядку та розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України.

Відповідний проект акта щодо порядку перерахунку військових пенсій Кабінетом Міністрів України доручено розробити Міністерству соціальної політики. В цих умовах приймати рішення щодо підвищення посадових окладів, окладів за військовим (спеціальним) званням військовослужбовців, осіб рядовою і начальницького складу можливо лише після затвердження Урядом вищезазначеного порядку та за умови наявності у 2017 році відповідних бюджетних призначень для введення цього рішення у розпорядників коштів суб’єктів сектору оборони і безпеки та фінансових можливостей Пенсійного фонду України.

Заступник Міністра фінансів А.ГРАДІЛЬ

Віктор Васильєв, капітан 1 рангу ВМС України у відставці