Пенсіонери МВС погрожують пікетуванням Кабміну в разі непроведення перехахунку пенсій

Пенсионеры МВД грозят устроить пикет под стенами Кабмина

Полтава. Під стінами Полтавської ОДА пенсіонери МВС влаштували пікет з вимогою проведення перерахунку їх пенсій.Повідомляє сайт “Полтава 365”.

Сьогодні в Україні пенсіонери МВС проводять акцію через порушення конституційних прав та законних інтересів екс-міліціонерів щодо відмови провести перерахунок пенсії з 01.01.2016 року у зв’язку зі зміною розміру грошового забезпечення поліцейських на підставі п.15 Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про національну поліцію”.

Полтавські пенсіонери МВС також приєдналися до всеукраїнської акції, яка проходить мало не в кожному обласному центрі. Спільною акцією ми хочемо привернути увагу до проблеми та відстояти свої соціальні та правові гарантії. У першу чергу це стосується тих пенсій, які ми заслужили, працюючи на благо України. А зараз ми опинились за межею бідності! Тут сьогодні пенсіонери, які були в минулому представниками різних силових структур, але всі ми хочемо відстояти свої права, які дає нам Конституція, адже ми все своє життя служили задля забезпечення порядку у нашій країні

протестКропивницький. Сьoгoдні, більше 50-ти пенсіoнеpів МВС у відставці зібpалися на плoщі Геpoїв Майдану, щoб відстoяти свoї пpава. Про це повідомляє сайт “Правдоруб”

Метoю зібpання сталo гoлoсування Pезoлюції, у якій гoлoвнoю вимoгoю є пеpеpахунoк пенсій дo pівня пoліції.

Мітинг ініціювали кoлеги з Пoлтави, які закликали 10 числа вийти у всіх містах Укpаїни вийти на акції пpoтесту. На вчopашній день у акції пpoтесту згoлoсилися пpийняти участь 9 oбластей.

 ” Пoлтава вже 10 днів пpoвoдить акції пpoтесту,  зв’язку з тим щo МВС категopичнo відмoвляється poбити пеpехунoк пенсій на pівні пoліцейських. Веpхoвна Pада не мoже пpoгoлoсувати  за те щo пoліція є пpавoнаступникoм міліції. Звідси і наслідки того, щo МВС відмoвляється пpиpівнювати міліцію і пoліцію. Сьoгoдні ми пpoгoлoсували pезoлюцію, згіднo якoї ми вимагатимемo від Пpезидента Кабміну та Веpхoвнoї Pади виpішення нашoгo питання. У pазі негативнoї відпoвіді ми пoчнемo пікетування в Києві,  гoлoбдування , пеpекpиття дopіг”, – пoвідoмив пoлкoвник міліції у відставці Микoла Швець.
Поліцейські, які зараз виходять на пенсію, отримують у п'ять разів більше, ніж ми – С.ЧернявськийВІННИЦЯ. 10 листопада. УНН-Центр. Ініціативна група закликала кожного з пенсіонерів МВС написати заяву до Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області з вимогою підвищити пенсію до 4 тис. грн, передає кореспондент УНН-Центр.

“В області десь 3-4 тис. пенсіонерів МВС. Якщо кожен із нас напише відповідну заяву, щоб здійснили перерахунок, можливо, справа зрушить із місця. Ми роздаємо зразок заяви, у ній вказано перелік законів, згідно з якими повинен відбуватися перерахунок”, − сказали мітингувальники.

Нагадаємо, до адмінбудівлі, в якій розташоване Головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області, увійшли активісти, які вимагають підвищити пенсії колишнім працівникам МВС хоча б до 4 тис. грн.

Особи, які пропрацювали в поліції лише кілька місяців і пішли на заслужений відпочинок, отримують по 6-8 тис. грн пенсії. А ті, хто став пенсіонерами до реформи, − по 1,5 тис. грн. Про це повідомив пенсіонер МВС Станіслав Чернявський, передає кореспондент УНН-Центр.

“Сьогодні до Головного управління Пенсійного фонду України в області прийшло близько трьохсот пенсіонерів МВС із вимогою перерахувати їм пенсії. Люди по 20 років працювали в силових структурах і отримують по 1200-1500 грн. Проблема в реформуванні і зміні міліції в поліцію. Реформу зробили, а про нас забули. Полтавські пенсіонери вже навіть голодування оголошували. Якщо нас не почують, то й ми вдаватимемося до радикальніших дій. Бо сьогоднішній пікет − це лише перший крок. 20 грудня плануємо їхати до Києва на “Пенсійний майдан”, − сказав активіст.

Пенсіонери-силовики Черкащини відмовились від пікетуванняЧЕРКАСИ. 10 листопада.

УНН-Центр. Колишні міліціонери, а нинішні пенсіонери Черкащини взяли участь у всеукраїнській акції за перерахунок пенсій працівникам силових відомств. На відміну від інших областей, черкащани відмовились від пікетування та інших протестних заходів, вирішивши залагоджувати питання мирним шляхом, передає кореспондент УНН-Центр.

Так, вони завітали до Черкаської ОДА, щоб керівництво області підтримало їхні вимоги.

До обласного центру з’їхались колишні силовики з кількох районів області. Всього в акції беруть участь 507 колишніх правоохоронців. Вони зареєстрували в обласній раді та адміністрації свої звернення з вимогами до виконавчої влади, та зустрілися з головою Черкаської ОДА Юрієм Ткаченком.

“Ми відмовились від пікетування, хоча людей у нас достатньо і налаштовані вони рішуче. Ми знаємо, що в інших обласних центрах акції мають більш агресивний характер, проте вважаємо, що ми можемо обійтися без протистояння у такі складні для країни часи”, — сказав на зустрічі один з делегованих представників протестувальників.

Ю.Ткаченко подякував за свідоме ставлення до загальнодержавної ситуації та пообіцяв підтримку учасникам протесту.

Херсон. Сегодня в Херсоне на пл. Свободы состоялся форум ветеранских организаций силовых структур и военных.

На него собралось около 150 чел., сообщает “Херсон-онлайн” со ссылкой на издание «Гривна. Новый формат».

Участники форума выдвинули ряд требований к Порошенко и Гройсману, касающихся вопросов соцобеспечения, а также обсудили вопрос обороноспособности области.

Новая Каховка. В Новой Каховке по данным пенсионного фонда насчитывается около 500 пенсионеров силовых структур: МОУ, МВД, СБУ и прочих ведомств. Последнее “осовременивание пенсий” для них было в 2012 году. Что произошло с гривней за эти годы, особенно после Революции достоинства, говорить не будем. Но из категории высокооплачиваемых пенсионеров они переместились в категорию “среднего и ниже уровня пенсионного обеспечения”. Хотя и должны по всем законам относится к высокооплачиваемым. Ведь денежное содержание офицеров ВС Украины и полиции сейчас достигает 12-15 тысяч гривень. А соотношение пенсии от зарплаты действующего офицера в пределах до 80% (в зависимости от выслуги лет и воинского звания) никто не отменял…

дуля а не налогиВот и выходит, что сегодня фактически получаемая ветеранами пенсия в 2,5-3 раза меньше чем та, которая у них должна быть по Закону. И старая власть, и новая в этом вопросе поразительно едины: “Платить точно не будем!”.