Пенсія – за графіком

пенсії

Як повідомила начальник Новокаховського управляння Пенсійного фонду Людмила Метляєва, впродовж восьми місяців нинішнього року пенсію та грошову допомогу новокаховчанам сплачували своєчасно і в повному обсязі. З початку року на виплату пенсій профінансовано 263,9 млн. грн., в серпні – 33,3 млн. грн. Якщо порівнювати з минулим роком, то спостерігається збільшення цих показників: річних – на 13 млн. грн., місячних – на 1,3 млн. грн. Темпи зростання коштів на виплату пенсій суттєві, а забезпеченість ПФ Нової Каховки власними надходженнями становить 26%, зазначила Людмила Анатоліївна.

Сьогодні на обліку в управлінні перебувають 20 688 осіб. З початку року кількість пенсіонерів у Новій Каховці скоротилася на 409 осіб. Тенденція скорочення спостерігається не тільки у нашому місті, а й у державі в цілому. Так, в Україні з природних причин та через часткову міграцію людей пенсійного віку стало менше на 331,867 тис. осіб, в Херсонській області – на 4266.

Щодо обслуговування відомо, що 7374 новокаховських пенсіонера отримують пенсії, користуючись послугами «Укрпошти», решта – 13314 є клієнтами банків. Спостерігається тенденція до зростання кількості пенсіонерів, які отримують пенсії у міських банківських відділеннях.

З початку року з різних питань до управління звернулися більше 10 тисяч осіб, у серпні – 1316. Вперше до управляння ПФ за призначенням пенсій прийшли 476 городян, за перерахунком – 1112.

Цього року 13 жителів міста отримали пенсії як особи, які мають особливі заслуги перед Україною. Крім того, вісім працівників бюджетної сфери – освітяни і медики, звернулися по виплати, передбачені вислугою років. Одноразова допомога виплачується таким людям у розмірі 10 місячних окладів. П’ятеро бюджетників вже отримали ці гроші (загальна сума 131 тис. грн.).

За повідомленням Л.Метляєвої, з 2 вересня розпочалося фінансування установ, які забезпечують отримання пенсійних виплат. А пенсіонери вже почали їх отримувати за графіком, з 4 вересня.