Передноворічне визнання праці вчителя

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

29 грудня у малій залі виконкому з чудовим передноворічним  настроєм міський голова Володимир Коваленко привітав і вручив грамоти вчителям, що працюють у школах Новокаховської міськради. У заході також брали участь в.о. завідуючої міськво Наталія Гмизіна, заступник міського голови Володимир Сироватка, директори шкіл.

Окрім цього, керівник КП «Агенція регіонального розвитку» Вячеслав Костенюк, підсумовуючи результати проекту «Сміття розділяй – рідну школу розвивай», відзначив учасників міського конкурсу «Чисте довкілля», що відбувся в його рамках. Переможцями стали СЗОШ №8 (I місце), гімназія (II місце), ЗОШ №7 (III місце).

Та не тільки освітяни отримали приємні нагороди. Від колективу школи №10 вчитель молодших класів Світлана Собецька подарували міському голові декоративну свічку як символ світла і енергії, яка наповнює серця і запалює нове життя, а від директорів шкіл В.Коваленко і В.Сироватка отримали жартівливі подарунки – подушки. Це – натяк на те, що навіть під час відпочинку вони мають думати про місто, вчителів і вихователів.

 

Наприкінці зустрічі директор школи №3 Ірина Дубас привітала колег, керівництво міста та усіх присутніх у залі зі святами, що так швидко наближаються до нас, та зазначила: тільки коли ми усі разом, долаються усі перепони і негаразди.