Передвиборчі перегони або Парад маразму

unnamed-(1)

Вибори в нашій країні перетворилися на політичний вертеп з елементами марнотратства, політиканства, «гречкосійства», демонстрацію піар-дурі та публічного вимазування лайном та багнюкою одних претендентів іншими. Зверніть увагу, конкурують не політичні програми, не здобутки і надбання претендентів, а банальне виливання бруду на одного, двох, або усіх конкурентів.

Запевняю вас – майбутні місцеві вибори продемонструють нам усе вищезгадане, та ще й в гіпертрофованій формі. Звідки така впевненість? А ви пройдіться містом і побачите все самі.

Перше, що кидається у вічі – красені парубки, що майже місяць дивились на нас з білбордів! Всі вони позиціонують себе з провладною президентською партією БПП «Солідарність». Чи відомо вам, шановні читачі, скільки цей парад себелюбців вартує на сьогоднішній день? Запевняю – десятки тисяч гривень! І це все відбувається на фоні тотального зубожіння населення, підняття тарифів та оскаженілій інфляції! А цим парубкам всі наші проблеми до одного місця! Це хіба проблеми провладної партії? Та й створили ж їх не вони, а «папередніки». А як жилось-моглось парубкам при цих клятих «папередніках»? Будьте впевненні – не бідували, а скоріш жирували, якщо сьогодні при тотальній економічній скруті дозволяють собі викидати на вітер (тобто на рекламу) десятки й сотні тисяч гривень.

Мені, як пересічному новокаховчанину, хочеться підійти до такого «обличчя на плакаті» і запитати: чи відомо вам, що великі та середні підприємства Херсонщини за минуле півріччя понесли збитки у сумі 1,3 млрд. грн.? Чи відомо вам, скільки з них зупинилось назавжди в Новій Каховці, а ті, хто там працював, опинилися на вулиці? Хто з вас відповість за політиканство, в результаті якого загинули три юнаки-нацгвардійці, а десятки були поранені біля Верховної ради в мирній столиці? І таких питань можна задати з сотню. Та чи варто?

Стоять ці глухонімі істукани посеред міста, а їх володарі переймаються розповсюдженням пліток самого низького ґатунку про «бездарних» комунальників, які нічого не роблять («бо все ж і так працює в автоматичному режимі»), про «мера-сепаратиста», який «спить і бачить, коли окупанти захватять місто», або інтригують яким би чином витравити або передушити недобитих «регіоналів».

Шановні новокаховчани! На відміну від багатьох з вас ці «портрети» мають власний бізнес. Всі вони своєчасно «записались» в президентську партію три місяці тому. Не мають жодного утиску від влади та фіскальних органів. Виникає одне єдине запитання: навіщо їм захоплення влади на місцевому рівні? Відповідь одна – щоб успішно перетворити владу у прибутковий бізнес! А яким чином повернути сотні тисяч, які пішли на передвиборчу кампанію? Все геніальне – дуже просте. А простотою наші кандидати не обділені. До якого ступеню цинізму і неповаги до людей та конкурентів можна дійти, щоб розпочати передвиборчі перегони за два місяці до установленого Законом терміну проведення агітації? Чому знову нас намагаються пошити в дурні? Якщо ці політикани дорвуться до влади, то не тільки про виборче законодавство ми змушені будемо забути, а й про законодавство взагалі! Хіба це не зрозуміло усім? Особисто у мене сумніву немає.

Може дехто вважає, що я згущую фарби? Повірте, що це – тільки квіточки! Ягідки ще попереду. Якщо до офіційного терміну проведення агітації ці напрочуд «порядні хлопчаки» таке собі дозволяють, то що буде відбуватись далі… Краще б нам цього не знати, але куди подітись з «підводного» човна? Ось і змушені будемо зустрічати отаких «гречкосіїв», а в кишені дулю тримати. Чи у вас є інші рецепти?

                        Ігор Петренко, корінний новокаховчанин