Перемога дзвінкого «Сонету»

Прохолодний весняний ранок, дощик з неласкавим вітерцем, зрідка – сонечко… 8 квітня 2017 року зразковий хор «Сонет» Новокаховськї дитячої музичної школи вирушає до Херсону на обласний конкурс дитячих хорових колективів «Весняні дзвіночки».  Зосереджені та серйозні юні хористи та керівники детально обговорюють кожен нюанс майбутнього виступу.І от нарешті – зала Херсонського музичного училища, велика сцена та чарівні звуки роялю, і тільки руки диригента – чудова, неймовірна мить народження звуку як результат наполегливої та натхненної праці.

Сріблясті дитячі голоси, ніжний тембр, душевність виконання, чудовий репертуар та сценічна культура вже стали візитівкою зразкового хору «Сонет» .   Від емоційного дитячого співу нагортались сльози у слухачів. Гучні оплески, щирі поздоровлення від колег за яскравий та вдалий виступ. І ось перемога – Диплом ІІ ступеню!

Поздоровляємо учнів  та викладачів – керівника хору  Світлану Бабенко та концертмейстера  Лідію Слабошпицьку. Бажаємо нових творчих здобутків на процвітання нашого чудового міста!

  Н. Зарудна, начальник відділу культури і туризму    

 

 P.S. Адміністрація Новокаховської дитячої музичної школи (директор К. Козлова) висловлює  щиру подяку відділу культури і туризму в особі Н.  Зарудної  та пасажирському КП «Автоцентр» (О.  Тарабака) за надану допомогу  в здійсненні поїздки.