Перемога на характері

мяч футбольнийНа гру проти ФК «Нікополь-НПГУ» новокаховська «Енергія» приїхала маючи у стартовій заявці лише 14 гравців. Пропускали гру травмовані та дискваліфіковані гравці. Але від цього новому тренеру Юрію Смагіну було важко навіть укомплектувати основні лінії на полі.
Гру наші хлопці почали з отриманого ляпаса. На другий хвилині гри гол в наші ворота забив О Салтан. Треба віддати належне нашим хлопцям: швидкий гол, пропущений у власні ворота їх особливо не пригнітив. Відбивши першу хвилю атак господарів, новокаховчани перехопили ініціативу та почали раз за разом створювати небезпечні моменти біля воріт господарів поля. На 28 хвилині гри Павло Лук’янець завершив атаку влучним пострілом по воротах, який голкіпер не зміг відбити. На перерву команди пішли з рахунком 1:1.
У другому таймі гра йшла з перемінним успіхом, але фортуна так ніякій з команд і не посміхнулася. Почався доданий час, коли наш Сергій Цибульський, опинився в потрібний час у потрібному місці зумів довести до логічного завершення атаку своєї команди. 1:2 на користь «Енергії». У господарів просто вже не вистачило ні часу, ні сил, щоб хоч щось зробити у відповідь…
Перша перемога у сезоні над рівним супротивником у рівній боротьбі показала, що у команди є той стріжень, який, маємо всі на то надію, допоможе нашим футболістам переламати ту череду поразок, які з початку цього чемпіонату переслідують «Енергію».
За підсумками 7 турів наша команда з 5 очками посідає 12 місце (з 14) у чемпіонаті другої ліги.
Наступну гру наша команда проведе у суботу 12 вересня, приймаючи у себе чернівецьку «Буковину», яка з 13 очками посідає п’яте місце у турнірній таблиці чемпіонату. Початок гри о 17.00.