Перемога учениці новокаховської школи мистецтв у Миколаєві

09 грудня 2018 року у м. Миколаєві відбувся V Всеукраїнський відкритий багатожанровий фестиваль – конкурс мистецтв «Лиманські зорі» – «Дивограй».

Конкурс проводиться спільно з регіональним організатором фестивалю мистецтв “Дивограй” під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України, відмінника освіти, кандидата педагогічних наук Ю.А. Шевченка – в номінації інструментальна музика, за підтримки Міністерства культури України, Управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації, Департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації.

Учениця комунального закладу «Новокаховська дитяча школа мистецтв» підрозділу №2 Бочарова Олександра (викладач Качан Л.І.) взяла участь у конкурсі в номінації інструментальне мистецтво (синтезатор), ІІІ вікова категорія – старша (14-16 років), в жанрі естрадно-джазова музика. Олександра виступила з програмою, яка складалася з української народної пісні «Ніч яка місячна», в аранжуванні Л.Качан, та джазової композиції К.Марті-Леджон «Час чаю».

За рішенням журі Олександра Бочарова отримала статуетку та диплом І ступеня. Щиро вітаємо викладача Л.І.Качан та її талановиту і цілеспрямовану ученицю!

Відділ культури і туризму Новокаховської міської ради