Переможця рейтингу популярності «Дніпровська перлина – 2014 року» у сфері будівництва визначено!

 Відзвучали урочисті фанфари в рейтингу популярності та якості “Дніпровська перлина-2014”. Головна мета рейтингу: виявити кращих виробників товарів, робіт та послуг, організація реклами їх досягнень. Основними критеріями оцінювання номінації «Будівництво» є: ріст обсягів будівельно-монтажних робіт, в тому числі на території м. Нова Каховка, балансовий прибуток, створення нових робочих місць, ріст середньомісячної заробітної плати на одного працюючого, відсутність заборгованості із заробітної плати, до бюджету та пенсійного фонду, участь у загальноміських заходах, направлених на підвищення життєвого рівня населення та іміджу міста, благоустрій прилеглої до підприємства території.
Про це повідомляє начальник відділу капітального будівництва Новокаховського міськвиконкому Світлана Гончаренко.3Цього року у номінації взяли участь 5 підприємств будівельного спрямування: ПАТ «Фірма «Херсоноблагробуд» – генеральний директор – Заслужений Будівельник України Подофа Анатолій Іванович, ПАТ «БМУ-8» – директор – Заслужений будівельник України Найдьонов Олександр Павлович, ТОВ «Монтажник» – директор Мосієнко Юрій Якович, ТОВ «Аудиторська компанія «Фінансові резерви» – директор Розломій Павло Іванович та ТОВ «Технотеплосервіс» – директор Мосієнко Юрій Юрійович.
Так, це значно менше ніж минулого року, і це пов’язано із загальною ситуацією в країні: обсяги будівельно-монтажних робіт у 2014 році зменшилися майже на 40%, зменшилися вони і у нашому місті, тому міська влада вдячна будівельним організаціям міста, які продовжують спокійно та цілеспрямовано працювати на соціальних об’єктах міста.
Всі підприємства, що взяли участь у рейтингу популярності гідні отримати заповітну перлину, але, нажаль, вона одна, і цього року конкурсна комісія віддала перевагу Товариству з обмеженою відповідальністю «Монтажник» – директор Мосієнко Юрій Якович. 21Щиро вітаємо переможця!