Перерахунок пенсій ветеранам ОВС України і не планувався!

Як раніше було анонсовано, 30 січня 2017 року у Центрі культури та мистецтв МВС України відбувся Форум ветеранів ОВС України. У роботі Форуму прийняли участь і делегати від Херсонщини. За результатами участі у Форумі делегатів нашої області Валерій Літвін надав первинну інформацію.

Пенсіонерів та ветеранів ОВС найбільш цікавило питання щодо заходів, які вживало МВС та Пенсійний фонд України з усунення диспропорції у пенсійному забезпеченні ветеранів міліції та ветеранів-поліцейських, а також вимагалось озвучити чітку позицію міністерства та відомств з цього питання.

При цьому на Форум так і не прибув Міністр Аваков А.Б. і керівництво Кабінету міністрів України. МВС України представляв держсекретар міністерства Олексій Тахтай та керівник кадрового підрозділу Віктор Слівінський.

Представники МВС намагались відвести увагу присутніх загальними фразами, але коли ситуація загострилась і необхідно було надавати конкретні відповіді, то у Олексія Тахтая знайшлась причина негайно припинити свою участь в роботі Форуму. Віктор Слівінський також намагався вдавати омріяне за реальне.

Таким чином, пенсіонери зрозуміли, що МВС України і не намагалось вжити необхідних заходів щодо перерахунку пенсій колишнім міліціонерам. А стало це відомо тоді, коли слово взяв представник Пенсійного фонду України, який зазначив, що Закон України «Про національну поліцію», так само як і Постанова КМУ №988-17року, всупереч існуючим правилам, зовсім не погоджувались з Пенсійним фондом, а тому і не брались в розрахунок можливості перерахунку пенсій. Але, зі слів представника ПФУ, як тільки до них надійде відповідний лист з МВС з таблицями співвідношень посад та посадових окладів поліцейських та міліціонерів, Пенсійний фонд виконає свою роботу щодо перерахунку пенсій колишнім міліціонерам.

В кінці роботи Форуму було прийнято рішення щодо уповноваження робочої групи по самостійній підготовці проекту відповідного листа до ПФУ від імені МВС України, та надання його на підпис Арсену Авакову в триденний термін. В разі відмови його підписати, секретаріат Форуму залишив за собою право вживати інших адекватних ситуації заходів, про які будуть інформувати обласні ветеранські організації.

Джерело: сайт ГО “Єдиний щит” м.Херсон

Коментар. Той, хто ще плекав якісь іллюзії щодо намірів реформаторів міліції у поліцію дотриматись Законодавства  та принципів соціальної справедливості, остаточно повинен зрозуміти: цій владі пенсіонери органів внутрішніх справ (ОВС), так як і пенсіонери Міністерства оборони та інших силових структур (як і всі інші пенсіонери) не потрібні!  Для них ці люди тягар, який треба як можливо швидче скинути з своїх плечів. І ніхто про перерахунок, так як і про осучаснення пенсій і не думав. А всі ці балачки, що ось ось вони щось для цього зроблять – це все спроба відволікти від себе гнів народу.

Українці народ терплячій. На це сподівається і ця влада…

Віктор Васильєв, ветеран ВМС України, капітан 1 рангу запасу