Перереєстрація транспортних засобів боржників у сервісних центрах МВС не проводиться

Відповідна заборона передбачена постановою Кабінету Міністрів України  від 21.08.2018 № 621, а саме внесеними змінами в пункт 15 Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 07.09.1998 №1388. 

Отже, у разі наявності відомостей про особу в Єдиному реєстрі боржників, перереєстрація транспортного засобу не проводиться.

Аби така ситуація не стала несподіванкою, радимо перед відвідуванням сервісних центрів МВС перевірити актуальну інформацію про власника транспортного засобуна сайті Міністерства юстиції України за посиланням https://erb.minjust.gov.ua.

Наша довідка: До цього реєстру входять фізичні особи, які мають записи про борги по виплаті аліментів, виплаті заробітної плати своїм найманим працівникам, боржники, що перешкоджають у побаченні з дитиною.