Переселенці на Херсонщині

pereselenci150

Міграційна служба Херсонщини активно приймає внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, які звертаються з метою отримання адміністративних послуг ДМС.

За січень – липень 2015 року територіальними підрозділами УДМС в Херсонському регіоні надано близько 14000 послуг переселенцям з АР Крим , Донецької та Луганської областей.

Мешканці тимчасово окупованої території України отримали на Херсонщині 9925 адмінпослуг , громадяни із зони проведення АТО   – 4050.

Найчастіше переселенці зі Сходу України  звертаються до міграційної служби з метою проставляння відмітки про реєстрацію місця перебування в довідці про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи – 2301 послуга.

Не менш затребуваною послугою серед внутрішньо переміщених осіб є оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Кримчани оформили понад 6000 паспортів, жителі Донецької та Луганської областей – більш ніж 800.

Досить велика кількість переселенців звернулися з потребою вклеювання фотографій до паспорта громадянина України при досягненні 25-та 45-річного віку, особам з АР Крим надано 1774 відповідної адміністративної послуги , переселенцям із зони проведення АТО – 342.

В зв’язку зі зміною порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї, значна кількість громадян – переселенців виявили бажання оформити проїзний документ дитини, з даного приводу кримчанам оформлено понад 500 документів, жителям Сходу – майже 200.

УДМС Херсонщини активно сприяє допомозі переселенцям в якісному та своєчасному отриманні ними адміністративних послуг міграційної служби.

Іоанна Євич
УДМС України в Херсонській області