Перетин громадянами меж тимчасово окупованої території Криму обговорено в обласній прокуратурі

prokyratyra

Прокуратурою Херсонської області проведено міжвідомчу нараду керівників правоохоронних та контролюючих органів. На заході обговорено стан додержання вимог законодавства України, яке регламентує перетин громадянами меж тимчасово окупованої території півострова Крим, та митне оформлення товарів і транспортних засобів комерційного призначення при їх переміщенні через межі вільної економічної зони «Крим».

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Херсонської області.

У роботі наради прийняли участь керівництво Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби, Херсонської митниці, Державної екологічної інспекції у Херсонській області, Одеської регіональної служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні і транспорті.

Учасниками наради обговорено актуальні проблеми, які пов’язані з організацією перетину меж тимчасово окупованої території. При цьому приділено увагу недолікам і проблемним питанням у діяльності органів влади та контролю.

У результаті обговорення нарадою визначено комплекс спільних заходів, спрямованих на забезпечення і зміцнення законності на пунктах пропуску з тимчасово окупованою територією півострова Крим, передусім щодо налагодження взаємодії між контролюючими та правоохоронними органами.