Перевиховувати – до музею

Аби  організувати  змістовне дозвілля  та зайнятись  естетичним вихованням неповнолітньої, засудженої до покарання, не пов’язаного з позбавленням волі, Новокахоховський міський  відділ КВІ управління ДПтС України в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі організував екскурсію до музею ПАТ «Дім марочних кон’яків «Таврія».

Перед входом відвідувачів гостинно зустріла Наталія Коршун, яка люб’язно погодилась показати експозицію. На початку бесіди екскурсовод презентувала діяльність ПАТ «ДМК «Таврія» та розповіла про те, чому вже протягом багатьох десятиліть  Дім марочних коньяків – гордість  Нової Каховки, а  продукція шанується не лише в Україні, а й за її межами.IMG_5444

Під час екскурсії дівчині розповіли про неповторність флори та фауни  нашого краю,  неповнолітня мала можливість ознайомитись з історією регіону та  етапами розвитку виноробства від давніх часів і до сьогоднішнього дня.

Також пані Наталія розповіла про долю та творчість унікального художника Гната Шило, який, не маючи рук, малював картини ногами.

Після закінчення екскурсії  наша підопічна була в піднесеному настрої, щиро ділилася своїми емоціями, враженнями  від побаченого, адже про більшість  із почутого і побаченого вона раніше не знала і навіть не здогадувалася, що наш край є настільки унікальним та цікавим.

 Л.Левочко, фахівець з питань соціальної роботи із суб’єктами пробації

Новокаховського МВ КВІ УДПтС України в Херсонській області, IMG_5445 IMG_5450 IMG_5442 IMG_5445 IMG_5450

АР Крим та м. Севастополі