Перевірили гідранти

gidrant

З 31 серпня по 25 вересня 2015 року у Новій Каховці перевіряли стан протипожежного водопостачання міста.

В ході перевірки вододжерел виявлено:

 1. Загальна кількість ПГ – 612
  • з них вуличних – 372
  • на підприємствах – 240
  • кількість несправних – 97
 2. Загальна кількість ПВ – 51
  • з них вуличних – 2
  • на підприємствах – 51
  • кількість несправних – 8
 3. Загальна кількість показчиків ПГ – 520

     ПВ – 51

 • з них вуличних – 280 / 372
 • на підприємствах – 240 / 240

За результатами перевірки встановлено, що не в повній мірі проводилася робота щодо ремонту та технічного обслуговування вуличних пожежних гідрантів, інформація про несправні гідранти  надається на комісію ТЕБ та НС, але під час проведення повторних перевірок відповідних  пожежних гідрантів іноді виявлялося, що дана інформація не завжди відповідала дійсності. Графік ремонту пожежних гідрантів на 2015 та 2016 рік керівництвом підприємств відповідальних за водомережі не надається та не виконується.

За результатами осінньої перевірки 2015 року керівництвом ДПРЧ-17 ГУ ДСНС України у Херсонській області надано інформацію до міськвиконкому для розгляду на засіданні комісії з питань ТЕБ та НС. Особовий склад інспекції Новокаховського МВ ГУДСНС проводиться робота щодо приведення в справний стан об’єктових джерел протипожежного водопостачання. Житлово-комунальними службами району на незадовільному  рівні ведеться робота щодо встановлення покажчиків ПГ в житловому секторі ,протипожежне водопостачання в сільській місцевості знаходиться в занедбаному стані а бо відсутнє взагалі.

Недостатня кількість джерел протипожежного водопостачання та їх незадовільний технічний стан, відсутність на підпорядкованих адміністративних територіях пристосованих місць для забору води пожежно-рятувальною технікою із природних і штучних водойм негативно впливає на стан пожежної безпеки районів міста і населених пунктів, не дозволяє здійснювати ефективні заходи з пожежогасіння, значно ускладнює дії пожежно-рятувальних підрозділів та створює  передумови для несвоєчасної локалізації і ліквідації пожеж, травмування і загибелі людей, значних матеріальних збитків та виникнення надзвичайних ситуацій в цілому.