Перевірте себе у Державному реєстрі виборців!

Шановні новокаховчани, 25 жовтня відбудуться місцеві вибори. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Новокаховської міської ради.

Особливо це стосується виборців:

– які голосуватимуть вперше (досягли 18-річчя);

– колишніх військовослужбовців строкової служби;

– громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;

– громадян, які прибули із закордону і знялись з обліку в МЗС;

– громадян, які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

Уточнити свої персональні дані виборці можуть за адресою: виконавчий комітет, просп.Дніпровський, 23, І поверх, каб. 104. При собі необхідно обов’язково мати паспорт або ID-картку громадянина України, у разі зміни прізвища документ, що підтверджує ці зміни.

Прийом громадян здійснюється щоденно, крім вихідних, з 8.10 до 17.00. Обідня перерва – 12.00 -13.00. Довідки за телефонами: 4-64-54; 9-00-34.

Якщо ви не маєте можливості або часу прийти до відділу, Центральна виборча комісія надала вам можливість перевірити себе у Державному реєстрі виборців, не виходячи з дому. Для цього на офіційному сайті ЦВК в розділі «Державний реєстр виборців» є закладка «Особистий кабінет виборця». Зайдіть в нього, натисніть «реєстрація» і внесіть обов’язкову для заповнення поля інформацію українською мовою. Через деякий час ви отримаєте відповідь на вказану вами електронну адресу.

Не упустіть нагоду скористатися своїм виборчим правом.

Відділ ведення Державного реєстру виборців Новокаховської міської ради